Mobil je lepší než digitální fotoaparát

Dávno pryč jsou časy, kdy ceny digitálních fotoaparátů byly vysoké, ale už jsou dávno pryč i časy, kdy jste potřebovali k vytvoření kvalitní fotografie „zrcadlovku“. Dneska Vám bude stačit jen trochu kvalitnější mobily. Bude to znít trochu tvrdě, ale kvalitní fotografie budou vyžadovat i nadále kvalitní nářadí. Mobily od iPhonu či Samsungu splní vaše očekávání. Ujišťujeme vás, že si můžete udělat fotografie do formátu 20×30 cm a nikdo ani nepozná rozdíl mezi fotomobilem a digitální zrcadlovkou. Navíc si můžete hrát se spoustou věcí – videa, časosběrné snímky, panorama a noční snímky bez velkého přemýšlení.
Že by si takto drahý vánoční dárek mohl dovolit jen málokdo. Stále je možnost si pořídit levnější kompaktní digitální fotoaparát. Dá se sehnat již od dvou tisíc korun, čímž se stávají dostupnými doslova pro každého. I on poskytne spoustu práce. Nebo můžete utratit majlant za fantastický SONY DSC-RX100 VII, který ale stojí 30 000,-.
Na druhou stranu, jistě stojí za přemýšlení, jestli sebou chcete tahat další železo. Přeci jen ušetřit nějaký ten gram navíc, se hodí nejen na cestách.

Velkým hitem jsou dnes fotomobily.

Věnujte mobil nebo digitální fotoaparát a udělejte radost dvakrát – z krásného dárku a sousty pěkných fotografií.